Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 217461 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 217461 7 Inch Drain Pan Heated Kit for 27 to 48 Inch Models
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 217461 |
| Manufacturer Part # | 217461 |
| Height | 2.45" |
| Width | 7.75" |
| Depth | 22.05" |
| Weight | 2.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 217461 Drain Pan Heated Kit Tssu/tuc 27/27f/48/
