Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 217253 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 217253 Prog Motor 217247 9 Inch Gas Commercial Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 217253 |
| Manufacturer Part # | 217253 |
| Height | 3.05" |
| Width | 9.55" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 1.93 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 217253 Prog Motor 217247 1000/1000
