RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2168521 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2168521 10 Inch Evap Fan Motor Aluminum for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2168521 |
| Manufacturer Part # | 2168521 |
| Height | 8.25" |
| Width | 10.25" |
| Depth | 12.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2168521 Evap Fan Mtr 10 Blade