RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216837-DK steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216837-DK 4.55 Inch Digital Thermostat Suitable for Foodservice
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216837-DK |
| Manufacturer Part # | 216837-DK |
| Height | 2.05" |
| Width | 4.55" |
| Depth | 7.4" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216837-DK Thermostat Digital
