RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216788 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216788 3 Inch Electric Evaporator Fan Motor Assembly
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216788 |
| Manufacturer Part # | 216788 |
| Height | 2.5" |
| Width | 3" |
| Depth | 3" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216788 Evaporator Fan Motor Assembly 220v 50 Hz
