RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216772 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216772 5.25 Inch Metal Fan 115 CFM Electric Ventilation
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216772 |
| Manufacturer Part # | 216772 |
| Height | 3.05" |
| Width | 5.25" |
| Depth | 6.7" |
| Weight | 1.14 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216772 Fan 120v 50/60hz 115 Cfm #5a145 160a
