RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216761 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216761 7 Inch Gasket for Door with Precise Fit Rubber Material
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216761 |
| Manufacturer Part # | 216761 |
| Height | 2.85" |
| Width | 7.9" |
| Depth | 20.7" |
| Weight | 1.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216761 Gasket For Door 27.75x20.50
