RestaurantSupply.com is your trusted source for Arctic Air holding and proofing cabinets.
- Authorized Arctic Air dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Arctic Air 216730700 holding and proofing cabinets
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Arctic Air 216730700 5 Inch Defrost Heater Electric OEM Corrosion Resistant
| Manufacturer | Arctic Air |
|---|---|
| Model Number | 216730700 |
| Manufacturer Part # | 216730700 |
| Height | 1.55" |
| Width | 5.2" |
| Depth | 26.3" |
| Weight | 0.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Arctic Air 216730700 Defrost Heater
