RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216728 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216728 7.85 Inch Gasket for Duke Door 21435 Replacement
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216728 |
| Manufacturer Part # | 216728 |
| Height | 1.9" |
| Width | 7.85" |
| Depth | 23.4" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216728 Gasket 74 Dc W/inst Repl For Door #21435
