RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216727 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216727 8 Inch Gasket for Duke Commercial Refrigeration Equipment
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216727 |
| Manufacturer Part # | 216727 |
| Height | 2.35" |
| Width | 8.4" |
| Depth | 12.6" |
| Weight | 1.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216727 60 Dc Replacement Gasket
