RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216702 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216702 5.5 Inch Dual Thermostatic Valve Automatic Stainless Steel
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216702 |
| Manufacturer Part # | 216702 |
| Height | 1.75" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 12.55" |
| Weight | 0.86 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216702 Valve Auto Exp. Dual Tb #510709906 Axv
