RestaurantSupply.com is your trusted source for AllPoints steam tables and food wells.
- Authorized AllPoints dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock AllPoints -216683 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke -216683 21.5 Inch Screw On Style Magnetic Gasket
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | -216683 |
| Manufacturer Part # | -216683 |
| Height | 3.45" |
| Width | 10.15" |
| Depth | 18.85" |
| Weight | 1.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke -216683 Screw On Style Magnetic
