RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216645 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216645 17 Inch Gasket Door for Duke Refrigeration Units
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216645 |
| Manufacturer Part # | 216645 |
| Height | 2.3" |
| Width | 11.6" |
| Depth | 18.15" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216645 Gasket Door 17 17.063 X 15.688
