RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216599 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216599 10 Inch Cap Tube .054 Id OEM Refrigeration Part
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216599 |
| Manufacturer Part # | 216599 |
| Height | 0.95" |
| Width | 10.4" |
| Depth | 11.2" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216599 Cap Tube .054 Id
