RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216553 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216553 5.7 Inch Refrigeration Solenoid Electric Valve with Coil
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216553 |
| Manufacturer Part # | 216553 |
| Height | 2.7" |
| Width | 5.7" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.91 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216553 Solenoid Refrig W/coil 120v
