RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216490 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216490 Sealant RTV 1000 Gray 1.9 Inch Durable Silicone Bonding
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216490 |
| Manufacturer Part # | 216490 |
| Height | 1.9" |
| Width | 1.9" |
| Depth | 11.25" |
| Weight | 0.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216490 Sealant Rtv 1000 Gray
