RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2162746 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2162746 8.75 Inch Motor Fan Assembly Air-Cooled OEM
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2162746 |
| Manufacturer Part # | 2162746 |
| Height | 4" |
| Width | 8" |
| Depth | 14" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2162746 Motor Fan Assy 8.75 Psc