RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2162697 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2162697 4.4 Inch Electric Motor Fan with Corrosion-Resistant Blades
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2162697 |
| Manufacturer Part # | 2162697 |
| Height | 3.4" |
| Width | 4.4" |
| Depth | 4.75" |
| Weight | 1.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2162697 Motor Fan 120v 60hz 724
