RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2162691-S prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2162691-S 3.4 Inch Electric Fan Motor OEM for Delfield Units
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2162691-S |
| Manufacturer Part # | 2162691-S |
| Height | 2.9" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 5" |
| Weight | 1.23 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2162691-S Fan Motor 115v 5/6 Bay/jake