RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2162687 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2162687 11 Inch Motor Fan Shroud Assembly to Optimize Airflow
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2162687 |
| Manufacturer Part # | 2162687 |
| Height | 6.8" |
| Width | 11.05" |
| Depth | 11.3" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2162687 Motor/fan/shroud Assy 8
