RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2162683 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2162683 6 1/2 Inch Blade Fan Aluminum Ventilation 30 Inch Length
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2162683 |
| Manufacturer Part # | 2162683 |
| Height | 1.55" |
| Width | 6.25" |
| Depth | 6.3" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2162683 Blade Fan 6 1/2dia 30
