Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 216253 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 216253 10 Inch Rubber Gasket Black for Refrigeration Equipment
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 216253 |
| Manufacturer Part # | 216253 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 20.6" |
| Weight | 1.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 216253 Gasket Wide Gdm 06 34 Hctsl01 Black
