RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2162515 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2162515 10 Inch Dia Electric Evaporator Motor with Corrosion Resistant Build
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2162515 |
| Manufacturer Part # | 2162515 |
| Height | 7" |
| Width | 10.5" |
| Depth | 12.25" |
| Weight | 3.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2162515 115v 60hz 1550rpm Cw .6a 10" Dia
