RestaurantSupply.com is your trusted source for Henny Penny commercial oven parts and accessories.
- Authorized Henny Penny dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Henny Penny 21612 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Henny Penny 21612 3/4 Inch Female Coupler Plumbing Component for Foodservice
| Manufacturer | Henny Penny |
|---|---|
| Model Number | 21612 |
| Manufacturer Part # | 21612 |
| Height | 2.5" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Henny Penny 21612 Female Coupler 3/4" Fnpt
