RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 216117 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 216117 1.15 Inch Acrylic Cover for Hera Light
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 216117 |
| Manufacturer Part # | 216117 |
| Height | 0.85" |
| Width | 1.15" |
| Depth | 19.35" |
| Weight | 0.69 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 216117 Cover Acrylic Hera #6152 For Hera Light
