Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield aftermarket commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Engineered to match existing Delfield units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Delfield 2160028 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2160028 6 Inch Axial Fan 120V Electric Durable Aluminum
| Fits with Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2160028 |
| Manufacturer Part # | 2160028 |
| Height | 3" |
| Width | 6" |
| Depth | 6" |
| Weight | 2.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2160028 Fan Axial 5.5" 120v
