RestaurantSupply.com is your trusted source for Delfield prep refrigerators.
- Authorized Delfield dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Delfield 2160028 prep refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Delfield 2160028 6.4 Inch Electric Axial Fan Aluminum - Durable Airflow Solution
| Manufacturer | Delfield |
|---|---|
| Model Number | 2160028 |
| Manufacturer Part # | 2160028 |
| Height | 2.4" |
| Width | 6.4" |
| Depth | 6.9" |
| Weight | 3.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Delfield 2160028 Fan Axial 5.5" 120v
