Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Crown Verity commercial grills and griddles.
- Authorized Crown Verity dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Crown Verity 2160-4 commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Crown Verity 2160-4 36 Inch Stainless Steel Cooking Grate For Mcb 60
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | 2160-4 |
| Manufacturer Part # | 2160-4 |
| Height | 0.5" |
| Width | 36" |
| Depth | 60" |
| Weight | 40 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity 2160-4 Cooking Grate S/s For Mcb 60