RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215902 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 215902 9 Inch Prerinse Faucet Tee Gas OEM Backsplash Metal
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215902 |
| Manufacturer Part # | 215902 |
| Height | 5.45" |
| Width | 9.05" |
| Depth | 23.75" |
| Weight | 14.54 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215902 Prerinse Faucet Tee#83941 Backsplash
