RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215774 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 215774 0.5 Inch Cylinder Short OEM Stud Ball Mount Connection
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215774 |
| Manufacturer Part # | 215774 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1.1" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215774 Stud Ball Mount Cylinder Short
