RestaurantSupply.com is your trusted source for Wells cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Wells dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Wells 21561 cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Wells 21561 Warmer 208/240 Volt Electric Stainless Steel with Compact Design
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | 21561 |
| Manufacturer Part # | 21561 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells 21561 Warmer 208/240v