RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215587 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 215587 9 Inch Heavy-Duty Steel Electric Fire Lock Box with Corrosion-Resistant Finish
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215587 |
| Manufacturer Part # | 215587 |
| Height | 5.3" |
| Width | 8.9" |
| Depth | 19" |
| Weight | 7.72 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215587 Standard Elec. Fw Leg Box So Specs Incl
