Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 215332 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 215332 Hinge Assembly 2.75 Inch OEM Component for Refrigeration
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 215332 |
| Manufacturer Part # | 215332 |
| Height | 0.95" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.35" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 215332 Hinge Assembly Bottom Lh/rh Flm