RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 215323 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 215323 27.625 Inch Rod Door Stainless Steel Replacement Door
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 215323 |
| Manufacturer Part # | 215323 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.5 lbs |
| Weight | 1.5 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 215323 Rod Door Ss 3/8 27.625