FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 215215 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 215215 33 Inch Countertop Assembly Stainless Steel with Reliability
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 215215 |
| Manufacturer Part # | 215215 |
| Height | 3" |
| Width | 33" |
| Depth | 37" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 215215 Countertop Assembly Tfp 32 Tlid