- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Crown Verity 215070 36 Inch Cooking Grate Stainless Steel for MCB 36
| Manufacturer | Crown Verity |
|---|---|
| Model Number | 215070 |
| Manufacturer Part # | 215070 |
| Height | 0.5" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Weight | 26.45 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Crown Verity 215070 Cooking Grate S/s For Mcb 36