RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214947 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 214947 9.37 Inch Filter RBC Unit to Ensure Precision Filtration
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214947 |
| Manufacturer Part # | 214947 |
| Height | 0.6" |
| Width | 9.4" |
| Depth | 9.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214947 Filter Rbc Unit 9.37" X 9.875" X 0.313"
