RestaurantSupply.com is your trusted source for Vollrath/Idea-Medalie sneeze guards.
- Authorized Vollrath/Idea-Medalie dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Vollrath/Idea-Medalie 21484-1 sneeze guards
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Vollrath/Idea-Medalie 21484-1 12 Inch Char Grill Gas Stainless Steel Commercial Unit
| Manufacturer | Vollrath/Idea-Medalie |
|---|---|
| Model Number | 21484-1 |
| Manufacturer Part # | 21484-1 |
| Height | 9" |
| Width | 12" |
| Depth | 26" |
| Weight | 15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Vollrath/Idea-Medalie 21484-1 Hd Char Grill
