FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
TRUE 214771 32 Inch Gas Island Stand Kit Steel for Appliances
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 214771 |
| Manufacturer Part # | 214771 |
| Height | 29.5" |
| Width | 32" |
| Depth | 43" |
| Weight | 5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 214771 Gas Island Stand Kit Gdm 09 Gasi/gdm 33p