Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints 2147500 11 Inch Electric Super Fryer Stainless Steel with 30 Lb Capacity
Item:
#1236278
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | 2147500 |
| Manufacturer Part # | 2147500 |
| Height | 3.65" |
| Width | 11.7" |
| Depth | 16.6" |
| Weight | 0.99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints 2147500 11 Inch Electric Super Fryer Stainless Steel with 30 Lb Capacity
$248.25
Unit price
/
Unavailable