Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE merchandising refrigerators.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 214733 merchandising refrigerators
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 214733 Hinge Shaft 0.65 Inch Aluminum Replacement Part
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 214733 |
| Manufacturer Part # | 214733 |
| Height | 0.55" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 1.7" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 214733 Hinge Shaft Hollow Alum
