RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214644 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 214644 1.85 Inch Magnetic Latch Aluminum for Cabinets
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214644 |
| Manufacturer Part # | 214644 |
| Height | 1.15" |
| Width | 1.85" |
| Depth | 3.45" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214644 Latch Magnetic 918 Alum
