- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints 21461 Cover Heat Outer Right to Power Soak Systems OEM - Stainless Steel
| Manufacturer | Power Soak Systems |
|---|---|
| Model Number | 21461 |
| Manufacturer Part # | 21461 |
| Height | 3.15" |
| Width | 9.65" |
| Depth | 10.8" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Power Soak Systems 21461 Cover Heat Outer Right Si 100