Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for TRUE commercial undercounter and worktop refrigeration.
- Authorized TRUE dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock TRUE 214544 commercial undercounter and worktop refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
TRUE 214544 5.65 Inch Wiper Gasket Kit for GDM 43F HC 7
| Manufacturer | TRUE |
|---|---|
| Model Number | 214544 |
| Manufacturer Part # | 214544 |
| Height | 5.45" |
| Width | 5.65" |
| Depth | 11.6" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
TRUE 214544 Wiper Gasket Kit Gdm 43f Hc 7