RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke strip warmers.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214479 strip warmers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 214479 32 Oz Fixed Rim for Duke 214439 with Corrosion Resistant Design
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214479 |
| Manufacturer Part # | 214479 |
| Height | 2.4" |
| Width | 6.75" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.71 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214479 Fixed Rim 32 Oz Subway For 214439
