RestaurantSupply.com is your trusted source for Master-Bilt walk-in refrigerators and freezers.
- Authorized Master-Bilt dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Master-Bilt 214445-900 walk-in refrigerators and freezers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Master-Bilt 214445-900 6 Inch Evaporator Defrost Heater Element Stainless Steel
| Manufacturer | Master-Bilt |
|---|---|
| Model Number | 214445-900 |
| Manufacturer Part # | 214445-900 |
| Height | 1.95" |
| Width | 6" |
| Depth | 28.7" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Master-Bilt 214445-900 Evap Defrost Heater Element