Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hatco aftermarket toasters and breakfast equipment.
- Engineered to match existing Hatco units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hatco 21431 toasters and breakfast equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hatco 21431 Axial Fan 3-3/16 Inch 230V Air-Cooled with Wire Leads
| Fits with Manufacturer | Blodgett |
|---|---|
| Model Number | 21431 |
| Manufacturer Part # | 21431 |
| Height | 1.5" |
| Width | 3.3" |
| Depth | 3.3" |
| Weight | 0.9 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Blodgett 21431 Axial Fan 230v 10w 3000 Rpm 29 Cfm, 3-3/16" X 1-1/2" 2-13/16" Hole Ctrs Wire Leads Cw, American Permanent Ware Toaster M95, Blodgett Oven Kco-25e. Series Ctb., Hatco Toaster Tq-700 Tq-700ba Tq-700eng., Henny Penny Fryer 500 561 600 Oe-100, H/p Warmer Cm Cmt- 5 7 Hc- 930 932 933 934 934da, Hm- 3 5 7
