RestaurantSupply.com is your trusted source for Duke steam tables and food wells.
- Authorized Duke dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Duke 214308 steam tables and food wells
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Duke 214308 1 Inch Mounting Bracket for Cylinder #br202 32
| Manufacturer | Duke |
|---|---|
| Model Number | 214308 |
| Manufacturer Part # | 214308 |
| Height | 0.35" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.25" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Duke 214308 Mounting Bracket For Cylinder #br202 32
