RestaurantSupply.com is your trusted source for Multiplex ice machine parts and accessories.
- Authorized Multiplex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Multiplex 214014 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Multiplex 214014 8 Inch Transformer Dual 120/60 V for Kitchen Equipment
| Manufacturer | Multiplex |
|---|---|
| Model Number | 214014 |
| Manufacturer Part # | 214014 |
| Height | 7.4" |
| Width | 8.8" |
| Depth | 11.1" |
| Weight | 7.79 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Multiplex 214014 Trans Dual 120/60 2 75va