RestaurantSupply.com is your trusted source for Bunn coffee cappuccino espresso equipment and accessories.
- Authorized Bunn dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bunn 21365 coffee cappuccino espresso equipment and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bunn 21365 1 Inch Flat Washer with Corrosion Resistant Stainless Steel
| Manufacturer | Bunn |
|---|---|
| Model Number | 21365 |
| Manufacturer Part # | 21365 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bunn 21365 Stainless Steel Flat Wash Er